BİZ KİMİZ?
EN ESTETİK MEDİKAL KOZMETİK FİRMA PROFİLİ

2004 yılından beri TÜRKİYE kozmetik ve medikal sektöründe profesyonel olarak aktif rol almaktadır.

Bunun yanı sıra tüm işlerimizde verdiğimiz garanti ile bu iddiamızı kanıtlamaktayız.
ENESTETİK MEDİKALKOZMETİK başarısını; sizlere vermiş olduğu güven, dürüstlük ve ticari ahlakı ilke edinmesine borçludur.
Sizlerle birlikte sektöründe zirveyi hedeflemektedir.
Saygılarımızla;

…En Estetik Medikal Kozmetik Lazer Teknolojileri,
BAŞARIYA Bizimle Yürüyün !

Estetik ve medikal alanında, modern ve ekonomik cihazların pazarlaması konusunda uzmanlaşmış ve bu konularda müşterilerine hizmet vermektedir. Satış ve hizmet sonrası teknik destek konusundaki bilgi ve tecrübesini bundan sonra da siz değerli müşterileri ile paylaşmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Sosyal sorumluluk anlayışı ile, toplumun ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, kaliteli, etkili, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, etik, güvenli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak..

HİZMETLERİMİZ
Müşteri Desteği
Satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için kurumsal olarak kalite yönetim sistemine önem vermekteyiz.
Teknik Servis
En Estetik Medikal Kozmetik, Medikal satışını yaptığı teknolojilerin garantisini vermektedir. Teknik servis ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak en önem verdiğimiz konuların başındadır.
Pazarlama
Satış Sonrası Destek programımız içinde Pazarlama önem verdiğimiz bir konudur. Cihazın müşterilere tanıtılması için eğitim, pazarlama araçları ve PR Hizmetleri sunmaktayız.
Son Teknoloji
Müşteri odaklı ileri teknoloji çözümleri sunan, kullanıcı ve teknolojiyi buluştururken insan sağlığından ödün vermeyip, sektördeki etkinlik alanını sürekli geliştirmekte ve artırmaktayız.
cilt-bakim-cihazi 2

Cihazlar hakkında detaylı bilgi için
Bize ulaşabilirsiniz…