MEDİKAL & KOZMETİK

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

2004 yılından beri TÜRKİYE kozmetik ve medikal sektöründe profesyonel olarak aktif rol almaktadır.

 

Bunun yanı sıra tüm işlerimizde verdiğimiz garanti ile bu iddiamızı kanıtlamaktayız.
ENESTETİK MEDİKALKOZMETİK başarısını; sizlere vermiş olduğu güven, dürüstlük ve ticari ahlakı ilke edinmesine borçludur.
Sizlerle birlikte sektöründe zirveyi hedeflemektedir.

 

Estetik ve medikal alanında, modern ve ekonomik cihazların pazarlaması konusunda uzmanlaşmış ve bu konularda müşterilerine hizmet vermektedir. Satış ve hizmet sonrası teknik destek konusundaki bilgi ve tecrübesini bundan sonra da siz değerli müşterileri ile paylaşmaya devam edecektir.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için kurumsal olarak kalite yönetim sistemine önem vermekteyiz.

TEKNİK SERVİS

En Estetik Medikal Kozmetik, Medikal satışını yaptığı teknolojilerin garantisini vermektedir. Teknik servis ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak en önem verdiğimiz konuların başındadır.

PAZARLAMA

Satış Sonrası Destek programımız içinde Pazarlama önem verdiğimiz bir konudur. Cihazın müşterilere tanıtılması için eğitim, pazarlama araçları ve PR Hizmetleri sunmaktayız.

SON TEKNOLOJİ

Müşteri odaklı ileri teknoloji çözümleri sunan, kullanıcı ve teknolojiyi buluştururken insan sağlığından ödün vermeyip, sektördeki etkinlik alanını sürekli geliştirmekte ve artırmaktayız.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine amaç edinmiştir.

 

 

MİSYONUMUZ
Sosyal sorumluluk anlayışı ile, toplumun ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, kaliteli, etkili, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, etik, güvenli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak..

Vizyon
&
Misyon

2004 yılından beri TÜRKİYE kozmetik ve medikal sektöründe profesyonel olarak aktif rol almaktadır.

 

Bunun yanı sıra tüm işlerimizde verdiğimiz garanti ile bu iddiamızı kanıtlamaktayız.

İletişim Bilgilerimiz